O NAS

Dbałość o detale

Nasza ekipa uchwyci najdrobniejszy szczegół wydarzenia dzięki latom praktyki, dzięki czemu efekt końcowy sprosta najwyższym oczekiwaniom i standardom telewizyjnym oraz filmowym. Nie straszne są nam uciekające zdjęcia i rzeczy pozornie niemożliwe! Od lat skupiamy największych fachowców w branży w celu dostarczenia klientom dokładnie tego czego potrzebują.

Doświadczenie

Każdy z montażystów, operatorów czy też dziennikarzy lub reszty ekipy uczestniczącej w procesie produkcji legitymuje się przeszłością w mediach - zarówno lokalnych w Gdańsku jak i ogólnopolskich, jak również na planach filmowych. Współpracujemy z wieloma firmami w obrębie trójmiasta, a lista zadowolonych klientów wciąż rośnie!

Sprzęt

Posiadamy dostęp do najwyższej klasy sprzętu używanego do produkcji telewizyjnej i filmowej. Obsługujemy zarówno małe, średnie jak i duże plany zdjęciowe. Dysponujemy profesjonalnym oświetleniem, oraz wieloma peryferiami tj. drony, steadicamy, krany kamerowe.

Skontaktuj się

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produkcjami i zachęcamy do kontaktu. Nasze doświadczenie i dbałość o detale pozwala nam wyprodukować relację z każdego wydarzenia zachowując najwyższe standardy przyjęte w branży medialnej, lub spot, klip, czy reklamówkę na najwyższym branżowym poziomie. Jesteśmy głęboko przekonani o tym, iż będą Państwo zadowoleni ze świadczonych przez nas usług – zapraszamy do kontaktu!

Videorelacje z koncertów

Reportaże z udziałem dziennikarzy

Videorelacje z wydarzeń sportowych

Filmy korporacyjne

Filmy dokumentalne

Filmy promocyjne